Sponge Smart 2 planšetinis kompiuteris (Oranžinė)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: smart2-orange
  Kaina 5490

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas užtruks ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Sponge Smart 2 turi specialią aplinką, kuri yra sukurta ir pritaikyta specialiai vaikams

  Gamintojas
 • Vaikams skirtas planšetinis kompiuteris Sponge Smart 2. Planšetėje įdiegta naujausia Android operacinė sistema bei speciali aplikacija skirta vaikams, kurioje yra lavinančios programėlės ir įvairūs žaidimai. Taip pat rasite tėvų kontrolės funkciją, kurios pagalba galėsite sukurti atskiras paskyras jūsų vaikams, kontroliuoti prieigą prie interneto, video įrašų, nuotraukų ar kt. Galėsite nustatyti kiek laiko jūsų vaikas gali žaisti ar naršyti internete. Planšetėje integruoti garsiakalbiai skirti kokybiškam ir galingam garsui. 4 branduolių procesorius ir 1 GB operatyviosios atminties užtikrins spartų planšetinio kompiuterio veikimą, o 8 GB vidinė atmintis leis įrašyti daug įvairių programėlių.

  Sponge Smart 2 turi specialią aplinką, kuri yra sukurta ir pritaikyta specialiai vaikams. Fonai, spalvos ir šriftai yra parinkti taip, kad naudojimas būtų draugiškas ir malonus vaikams. Vaikai galės matyti tik tas programas, kurias jiems leisite pamatyti ir naršyti. Kūrybinius talentus atskleisti padės piešimo bei muzikos programėlės, esančios planšetėje.

  Taip pat galėsite sukurti kelis skirtingus profilius kiekvienam vaikui atskirai ir juose pasirinkti skirtingas aplikacijas ir kitus leistinų programų rinkinius. Tai lyg duotumėte kiekvienam savo vaikui po atskirą planšetinį kompiuterį. Galėsite nustatyti laiko limitą, kurį vaikas gali praleisti prie žaidimų ar video peržiūrų, įjungti pranešimą, kada laikas mokytis ar skaityti. Būsite apsaugoti nuo papildomų išlaidų, nes vaikai negalės užsisakyti mokamų aplikacijų. Vaikų profiliai neturi priėjimo prie el. pašto ir socialinių tinklų.

 • Jus taip pat gali dominti

  Mobili auklė Philips Avent SCD711/52
  Kodas: SCD711/52

  Kūdikių stebėjimo prietaisas su DECT technologija.

  Kaina 10299
  Išmanus žaislas SPHERO Mini Robot (Rožinė/balta)
  Kodas: M001PRW

  Robotas, valdomas išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

  Kaina 4999
  Išmanus žaislas SPHERO Mini Robot (Oranžinė/balta)
  Kodas: M001ORW

  Robotas, valdomas išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. 

  Kaina 4999
  Mobili auklė Philips Avent SCD502/52
  Kodas: SCD502/52

  Visišką saugumą ir pasitikėjimą garantuojanti mobili auklė 

  Kaina 5999