Sponge Smart 2 planšetinis kompiuteris (Oranžinė)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 0633632021862
  Kaina 5090

  Pristatysime per 1-2 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau, jos neturint sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Sponge Smart 2 turi specialią aplinką, kuri yra sukurta ir pritaikyta specialiai vaikams

  Gamintojas
 • Vaikams skirtas planšetinis kompiuteris Sponge Smart 2. Planšetėje įdiegta naujausia Android operacinė sistema bei speciali aplikacija skirta vaikams, kurioje yra lavinančios programėlės ir įvairūs žaidimai. Taip pat rasite tėvų kontrolės funkciją, kurios pagalba galėsite sukurti atskiras paskyras jūsų vaikams, kontroliuoti prieigą prie interneto, video įrašų, nuotraukų ar kt. Galėsite nustatyti kiek laiko jūsų vaikas gali žaisti ar naršyti internete. Planšetėje integruoti garsiakalbiai skirti kokybiškam ir galingam garsui. 4 branduolių procesorius ir 1 GB operatyviosios atminties užtikrins spartų planšetinio kompiuterio veikimą, o 8 GB vidinė atmintis leis įrašyti daug įvairių programėlių.

  Sponge Smart 2 turi specialią aplinką, kuri yra sukurta ir pritaikyta specialiai vaikams. Fonai, spalvos ir šriftai yra parinkti taip, kad naudojimas būtų draugiškas ir malonus vaikams. Vaikai galės matyti tik tas programas, kurias jiems leisite pamatyti ir naršyti. Kūrybinius talentus atskleisti padės piešimo bei muzikos programėlės, esančios planšetėje.

  Taip pat galėsite sukurti kelis skirtingus profilius kiekvienam vaikui atskirai ir juose pasirinkti skirtingas aplikacijas ir kitus leistinų programų rinkinius. Tai lyg duotumėte kiekvienam savo vaikui po atskirą planšetinį kompiuterį. Galėsite nustatyti laiko limitą, kurį vaikas gali praleisti prie žaidimų ar video peržiūrų, įjungti pranešimą, kada laikas mokytis ar skaityti. Būsite apsaugoti nuo papildomų išlaidų, nes vaikai negalės užsisakyti mokamų aplikacijų. Vaikų profiliai neturi priėjimo prie el. pašto ir socialinių tinklų.

 • Jus taip pat gali dominti

  Sponge Smart 2 planšetinis kompiuteris (mėlyna)
  Kodas: 000051398562

  WiFi, Mikro USB, garso kolonėlė, tėvų kontrolės funkcija

  Kaina 5090