Valiuta:

Svarstyklės - kūno masės analizatorius PICOOC S3

 • Svarstyklės - kūno masės analizatorius PICOOC S3

  Kodas: PICOOC S3
  Kaina 11200 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Integruotas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ dviejų režimų ryšio modulis. 

  Gamintojas
  PICOOC
 • Picooc S3 - aukščiausio lygio kūno analizavimas. Išmanios, stilingos, kiekvieną šeimos narį atpažįstančios svarstyklės.

  Automatinis duomenų sinchronizavimas
  Duomenys automatiškai sinchronizuojami po kiekvieno matavimo naudojant „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“ ryšį. Integruotas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ dviejų režimų ryšio modulis. Jūsų patogumui Picooc S3 gali naudoti abu metodus. Naudojantis „Wi-Fi“ ryšiu nereikia telefono, tiesiog užlipkite ant svarstyklių. Picooc S3 automatiškai įsijungia, išmatuoja rodiklius ir duomenis nusiunčia į jūsų vartotojo paskyrą. Jei telefoną turite šalia, rezultatai „Bluetooth“ ryšiu nusiunčiami tiesiai į telefoną.

  Vos per 3 sekundes apie save sužinosite dar daugiau
  Picooc S3 naudoja ypač greitą, dviejų branduolių lustą svorio matavimui, kad jūsų duomenys būtų gauti vos per 3 sekundes. Tai yra iki 3 kartų greičiau nei užtrunka kitos, kūno svorį matuojančios svarstyklės. Išnaudokite savo laiką efektyviai.

  Įspūdingos išore ir vidumi.
  ITO plėvelė - tai ne tik technologija, bet ir meno kūrinys. Dėl aukšto plėvelės laidumo, matavimo paklaida sumažėja iki minimumo. ITO plėvelė yra vos 0,2 mm storio, todėl visiškai nepakeičia svarstyklių paviršiaus tekstūros, ant stiklo paviršiaus neatsiranda nelygumų. Todėl išlieka ypač balto grūdinto stiklo blizgesys.

  Itin tikslus matavimas
  Didelio tikslumo svorio jutiklis gali atpažinti net ir minimalius kūno pokyčius. Picooc S3 naudoja pažangų „BIA“ lustą kūno riebalų masės matavimui. Taip užtikrinamas kiekvieno svėrimosi tikslumas.

  Neatsiejama namų interjero detalė
  Picooc S3 naudoja unikalų, ryškiai balto dizaino LED ekraną, kuris harmoningai susilieja su gražiu, itin baltu svarstyklių korpusu. Tai tikras meno kūrinys, kuris taps neatsiejama jūsų namų interjero dalimi.

  Dar didesnės. Dar stabilesnės.
  330 x 330 mm dydžio Picooc S3 svarstyklės užtikrina patogų svėrimąsi. Dėl savo dydžio ir unikalaus dizaino, stabiliai ant svarstyklių jausis kiekvienas.

  Ir tai dar ne viskas
  Programėlės pagalba kiekvienas vartotojas savo telefone matys svėrimosi istoriją ir kūno pokyčius. Su Picooc S3 galite sužinoti daugiau nei tik savo kūno svorį:

  Kūno svorio matavimas
  Raumenų masė
  Visceralinių riebalų masė
  Kaulų masė
  Skysčių kiekis
  Baltymų kiekis
  KMI (kūno masės indeksas)
  BMR
  Kūno tipas
  Biologinis amžius
  Picooc vertinimas