Valiuta:

Barzdaskutė Philips S9031/12

 • Barzdaskutė Philips S9031/12

  Kodas: S9031/12
  Kaina 18068 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Tobulam rezultatui su minimaliomis pastangomis!

  Gamintojas
  Philips
 • Barzdaskutė Philips S9031/12 – tobulam rezultatui su minimaliomis pastangomis. Pažangi, išmani ir ilgaamžė barzdaskutė turi visas naujausias tecnologijas, kurių dėka idealiai nuskutami net labiausiai prigludę ar ne vienodo ilgio plaukeliai užtikrinant visišką odos komfortą.

  Skutimosi efektyvumas:

  • 8 krypčių „Contour Detect“ galvutės
  • Tikslūs „V-Track“ peiliukai
  • „SmartClick“ koreguojamasis kirptuvas

  8 krypčių „ContourDetect“ galvutės pasieks kiekvieną veido ir kaklo kontūro linkį ir kiekvienu brūkštelėjimu pašalinsite 20 % daugiau plaukų nei iki šiol. Galvutės juda 8 skirtingomis kryptimis, kad galėtumėte mėgautis švelniu ir glotniu skutimusi bei nepriekaištingu rezultatu.

  Tikslūs „V-Track Precision“ peiliukai švelniai pakreipia plaukelius, todėl skusti juos itin lengva ir patogu. Jie pakelia net labiausiai prigludusius ar skirtingo ilgio plaukelius. Tobulas ir 30 % švaresnis skutimasis su mažiau judesių, kad jūsų oda būtų nepriekaištinga.

  Nuo šiol, su „AquaTec“ technologija galite rinktis sausą arba drėgną skutimosi būdą. Dėl „Aquatec“ sausojo ir drėgnojo skutimosi sistemos greitai pritaikysite skustuvą bet kuriam būdui. Taip pat galite rinktis drėgnąjį skutimąsi su geliu ar putomis net duše, nes skustuvas yra atsparus vandeniui.

  Išmanus naudojimas su galybe indikatorių, leidžiančių žinoti viską apie skustuvą. Intuityviame ekrane pateikiama informacija, leidžianti pasiekti nepriekaištingų skutimosi rezultatų: 3 lygių baterijos ir kelioninio užrakto indikatorius, valymo indikatorius, baterijos išsikrovimo indikatorius bei galvutės keitimo indikatorius.

  Skustuvas turi uždedamą kirptuvą, kad galėtumėte nepriekaištingai suformuoti ūsus bei žandenas. Uždėkite odą tausojantį koreguojantįjį kirptuvą ir sukurkite savo stilių. Be to, barzdaskutės priežiūra itin paprasta! Tiesiog atidarykite skustuvo galvutę ir išskalaukite ją po tekančiu vandeniu.

  Įkrovę skustuvą per 1 valandą, galite juo naudotis net 50 minučių be jokių laidų. Taip pat instaliuota greito įkrovimo funkcija vienam skutimuisi.

  TECHNINIAI DUOMENYS
  Svoris: 460 g
  Spalva: juodojo atlaso
  Rankenėlė: patogi ir ergonomiška rankena
  Baterijos tipas: ličio jonų
  Veikimo laikas: 50 minučių arba 17 skutimų
  Įkrovimas: visiškai įkraunama per 1 valandą, greitas įkrovimas vienam skutimuisi
  Automatinis įtampos reguliavimas: 100–240 V
  Maksimalus energijos naudojimas: 9 W
  Budėjimo galia: 0,1 W
  Valymas: pilnai plaunama
  Ekranas: 3 lygių baterijos indikatorius, valymo indikatorius, išsikraunančios baterijos indikatorius, skutimo galvučių keitimo indikatorius, kelioninio užrakto indikatorius
  Priedai: koreguojantis peiliukas, kelioninis krepšelis  

 • Jus taip pat gali dominti

  Barzdaskutė Braun 7893s
  Kodas: 7893PS
  Kaina 18230 su PVM
  Kaina 34039 su PVM
  Kaina 37104 su PVM
  Kaina 44363 su PVM