Valiuta:

PETKIT kelioninė gertuvė

 • PETKIT kelioninė gertuvė

  Kodas: Eversweet Travel Green
  Kaina 1900 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Pasirūpinkite savo augintiniu bet kur ir bet kada!

  Gamintojas
  PETKIT
 • Pajuskite ilgų pasivaikščiojimų malonumą kartu su augintiniu ir Petkit Eversweet Travel One Touch gertuve, kuri padės jam patogiai atsigaivinti net karščiausią dieną. 

  VARDAN AUGINTINIO SVEIKATOS
  Itin protingos komplektacijos nešiojama gertuvė jūsų augintiniui – rūpestingoms kelionėms ir pasivaikščiojimams. Pasirūpinkite savo augintiniu bet kur ir bet kada – pripildykite gertuvę vandens ir leiskite augintiniui gerti sveiką ir kokybišką vandenį, kuriuo pasirūpins gertuvės viduje įmontuota aktyvinta anglis. Daugelis augintinių linkę vandenį gerti iš balų ar nedidelių vandens telkinių, o būtent ten gausu enterohemoraginių bakterijų ir kitų mikroorganizmų, kurie gali sukelti negalavimus. Neleiskite, kad taip nutiktų ir būkite visuomet pasiruošę numalšinti augintinio troškulį sveiku ir švariu vandeniu!

  PATOGUMAS IR FUNKCIONALUMAS
  Gertuvė ne tik naudinga, bet ir itin stilinga, patogi ir funkcionali. Ją saugu vežiotis savo kuprinėje, nesibaiminant, kad vanduo išsipils. Aktyvintos anglies užteks maždaug 100 naudojimosi kartų. Be to, sumaniai apgalvotas mechanizmas leis neišgertą vandenį supilti atgal – paspaudus mygtuką, vanduo sutekės į gertuvę ir jį galėsite naudoti toliau. Tai tobulas išradimas keliaujant ar einant į ilgesnius pasivaikščiojimus, ypatingai karštomis vasaros dienomis. 

  Gertuvės talpa 0,4 l.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 37999 su PVM
  PETKIT Gvvūno guolis P7102 Four Seasons L
  Kodas: P7102 L Four Season
  Kaina 7950 su PVM