Šildytuvas Mill AB-H1500WIFI Oil Filled Radiator

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: AB-H1500WIFI
  Kaina 24999

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas užtruks ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Integruotas Wi-Fi valdymas. 

  Gamintojas
 • Mill AB-H1500WIFI yra puikus šildytuvas, jei ieškote ne tik šildytuvo, kuris šildytų, bet ir išskirtinės interjero detalės savo namam. Novatoriškas, alyvos pripildytas radiatorius su moderniausiomis technologijomis: integruotas Wi-Fi valdymas. Be to, jis nesausina oro.

  Charakteristikos:
  Galia: 1500W
  Mill Heat Boost technologija
  Apvirtimo jungiklis (nuvirtęs, šildytuvas išsijungs automatiškai)
  Apsauga nuo perkaitimo (perkaitęs, šildytuvas išsijungia)
  Aliuminio kojos
  Termostatas: WiFi + programa
  3 šilumos nustatymai: 600/ 900/ 1500W
  Spalva: balta
  Dydis (plotis x gylis x aukštis): 34,4 x 15,0 x 65,6 cm.  

  "Mill Glass" serija tapo labiausiai parduodamais šildytuvais Norvegijoje ir pakeitė žmonių nuomonę apie ant sienos pakabinamus šildytuvus. Prieš "Mill Glass" serijos pristatymą, žmonės skyrė labai mažai dėmesio arba visai neatsižvelgė į namų šildytuvo dizainą. Dabar šildytuvas yra neatskiriama kiekvieno interjero dalis, o žmonės nori, kad jis atrodytų taip pat gerai kaip ir kitos interjero detalės. "Mill Glass" populiarumas nuo pat pradžių augo aukštyn ir dabar yra šildymo panelių rinkos lyderis.

  Siekdami, kad žmonių gyvenimas būtų tikrai patogus, dabar mes siūlome visiškai integruotus Mill "WiFi" šildytuvus. Šiuos šildytuvus galima valdyti naudojant "Millheat App" programėlę išmaniajame telefone. Naudodamiesi programėle galite valdyti skirtingas vietas (kambarius, namelius ir kt.) Ir tie šildytuvų, kiek norite. Programėlė yra nemokama. Ieškokite "Millheat" programėlės "Google Play" ir "Appstore" parduotuvėse.

  Programėlės veikimas:
  "Millheat" programėlė suteikia jums laisvę valdyti savo šildytuvus iš bet kurios pasaulio vietos, vienu mygtuko paspaudimu. Tiesiog nustatykite programėlėje savo įprastą tvarkaraštį ir automatiškai reguliuosite temperatūrą, kad jūsų gyvenimas būtų lengvas ir patogus.

  Kiekvienoje patalpoje nustatykite atskirą temperatūrą 3 skirtingais režimais.

  Programėlė yra sukurta tokiu būdu, kad kiekvienas įrengtas šildytuvas būtų prijungtas prie namo ir konkretaus kambario (kur kambarys gali būti sudarytas iš vieno ar kelių šildytuvų) arba kaip nepriklausomus šildytuvus, kuriuos galima perkelti iš skirtingų patalpų.

  Įjunkite atostogų režimą, kad galėtumėte sutaupyti energijos, kai esate toli. Prieš grįždami namo nustatykite norimą temperatūrą, kad programa automatiškai padidintų jūsų namų temperatūrą. 

 • Jus taip pat gali dominti

  Duux Oro valytuvas
  Kodas: DUAP01

  Oro valytuvas patalpoms iki 10 m².

  Kaina 7690
  Oro drėkintuvas Adler Ionic
  Kodas: AD 7957

  Neužims daug vietos!

  Kaina 2599
  Oro drėkintuvas Stylies Travel Atlas
  Kodas: HAU4703

  Kelioninis oro drėkintuvas!

  Kaina 4900
  Duux Ultrasonic oro drėkintuvas
  Kodas: DXHU03

  Tinkamas kambariams iki 30 m² 

  Kaina 9460