Valiuta:

Dulkių siurblys-robotas Mamibot EXVAC880 Wet&Dry

 • Dulkių siurblys-robotas Mamibot EXVAC880 Wet&Dry

  Kodas: EXVAC880
  Kaina 29844 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Trijų lygių įsiurbimo galios plaunantis robotas-siurblys.

 • Plaunantis robotas-siurblys Mamibot EXVAC880 – tai itin didelės trijų lygių įsiurbimo galios iki 2880 Pa elektroninio 23000 aps./min. variklio naujos kartos hibridinis dulkių siurblys, pasižymintis puikiu veikimu bei patikimesniu grindų išvalymo efektyvumu. Šis prietaisas ne tik siurbia, bet ir plauna – tai užtikrina kur kas efektyvesnį grindų išvalymą bei ilgiau išliekančią švarą visuose namuose. Modernus robotas dulkių siurblys jus išvaduos nuo varginančio ir laiką gaišinančio grindų valymo bei leis džiaugtis dar geresne švara, valant ir plaunant patalpas net iki 150–200 km. m.

  Virtualaus žemėlapio braižymas
  Mamibot robotas-siurblys pasižymi algoritmiškai veikiančia navigacijos sistema, kuri sudaro virtualų valomos patalpos žemėlapį ir pagal jį suplanuoja valymo maršrutą. Todėl grindų valymas vyksta žymiai greičiau ir efektyviau bei išvengiama tų pačių zonų valymo du kartus.

  Tylus veikimas
  Lyginant su maksimalia 2880 Pa įsiurbimo galia, šis robotas siurblys pasižymi neįtikėtinai tyliu 55–70 dB veikimu, kuris nedrums ramybės jaukiuose jūsų namuose.

  Prietaiso valdymas mobiliuoju telefonu, pulteliu ar balsu
  Robotą-siurblį galėsite valdyti specialia mobiliojo telefono aplikacija iš bet kurios norimos vietos: paleisti ar sustabdyti prietaisą, stebėti visą valymo procesą ar keisti nustatytus valymo režimus. Taip pat robotą galėsite valdyti nuotolinio valdymo pulteliu arba rinktis išmanų valdymą balsu (Amazon Alexa, Google Home).

  Programuojamas valymo grafikas
  Nusistatykite Jums patogiausią valymo laiką, nuo pirmadienio iki sekmadienio, suformuodami geriausiai jūsų poreikius atitinkantį grafiką. Prietaisas veiks kai Jūs to norėsite, o kai ims prarasti galią – pats pasikraus.

  Trijų lygių įsiurbimo galia
  Rinkitės norimą įsiurbimo galią ir reguliuokite ją tarp 1000/2000/2880 Pa, norėdami pasirinkti tinkamiausią įsiurbimą įvairiems nešvarumams šalinti. Šis galingas prietaisas lengvai surinks ne tik plaukus, dulkes, pabirusias kruopas, bet ir metalo drožles ar šratus.

  Itin ilgas prietaiso veikimo laikas
  2600 mAh ličio jonų baterija užtikrina 55–110 minučių nenutrūkstantį prietaiso veikimą, priklausomai nuo pasirinktos įsiurbimo galios ir režimo. Prietaisas pats įsikraus, todėl jums nereiks rūpintis jo įkrovimu. Įkrovimas trunka 3–4 val.

  Įveikia iki 2 cm kliūtis
  Robotas siurblys Mamibot pasižymi puikiu kliūčių įveikimu, kuris siekia iki 2 cm aukščio kliūtis, pasitaikančias roboto siurblio kelyje.

  370 ml vandens talpykla
  Didelė vandens talpykla leis be pertraukų valyti ir didesnes patalpas, siekiančias iki 150–200 kv. m. Vandens tiekimas valymui yra kontroliuojamas elektroniniu būdu, taip garantuojant precizišką tikslumą.

  600 ml dulkių surinkimo talpykla
  Dėl 600 ml talpos dulkių surinkimo talpyklos su šiuo plaunančiu robotu-siurbliu susiurbsite ne tik dulkes, tačiau ir purvą, smėlį bei kitus nešvarumus.

  Techninės plaunančio roboto-siurblio savybės:

  • Maksimali įsiurbimo galia: 2880 Pa.
  • Įsiurbimo galios lygiai: 1000/2000/2880 Pa.
  • 2600 mAh ličio jonų baterija.
  • Itin tylus veikimas: 55–70 dB.
  • Veikimas pilna įkrova: 55–110 min.
  • Prietaisas pilnai įsikrauna per 3–4 valandas
  • Nešvarumų talpyklos dydis: 600 ml.
  • Vandens talpyklos dydis: 370 ml., užtenka patalpoms iki 150–200 kv. m.
  • Valdomas mobiliąja aplikacija, nuotolinio valdymo pulteliu arba balsu.
  • Įveikia iki 2 cm kliūtis.
  • Tinka: medinėms, laminuotoms ir marmurinėms grindims, keramikinėms plytelėms.
  • Prietaiso matmenys: 33 x 33 x 10 (aukštis) cm.
  • Spalva: balta. 

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 25991 su PVM
  Kaina 80486 su PVM
  Kaina 27900 su PVM