Valiuta:

Išmanusis laikrodis Garmin Vivomove HR Seafoam

 • Išmanusis laikrodis Garmin Vivomove HR Seafoam

  Kodas: 010-01850-08
  Kaina 19999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Hibridinis išmanusis laikrodis su lietimui jautriu ekranu ir mechaninėmis laikrodžio rodyklėmis.

  Gamintojas
  Garmin
  Širdies ritmo monitorius
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  SIM kortelės lizdas
  Nėra
  Spalva
  Melsva
  GPS
  Nėra
  Bekontaktis atsiskaitymas
  Nėra
  Garantija
  2 metai
 • Išmanusis laikrodis - Garmin Vivomove HR Seafoam. Garmin vívomove HR hibridinis laikrodis susieja pranykstančio dizaino, išmaniojo laikrodžio ekraną su klasikinėmis laikrodžio rodyklėmis, kurios parodys laiką ir grakščiai pasitrauks į šalį, kai norėsite perskaityti išmaniuosius pranešimus, matyti pulso informaciją ar atlikti kitus veiksmus. Laikrodis fiksuos nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas bei kitą aktyvumo ir sportinių veiklų informaciją.

  Hibridinis išmanusis laikrodis

  Gaukite geriausias klasikinio laikrodžio išvaizdos savybes, kuomet mechaninės laikrodžio rodyklės susisies su moderniu ir pranykstančio dizaino lietimui jautriu ekranu. Išmanusis laikrodžio ekranas įsijungs tik tuomet kai pakelsite ranką ir pažvelgsite į savo riešą. Mechaninės laikrodžio rodyklės automatiškai pasitrauks į šalį, kai prisiliesite prie lietimui jautraus ekrano, o neliečiant ekrano, rodyklės grįžta į rodomo laiko poziciją.

  Stilius ir sportas

  Nuo šiol nebereikės aukoti stiliaus dėl funkcionalumo, nes šie modernūs laikrodžiai matuoja pulsą tiesiog nuo Jūsų riešo. Be nueitų žingsnių ir miego kokybės fiksavimo, vívomove HR laikrodžiai taip pat suteikia tikslią sudegintų kalorijų informaciją, paremtą pagal širdies ritmo pokyčių informaciją ir fizinį aktyvumą.

  Patiriamo streso stebėjimas

  Ko gero kiekvienas iš mūsų patiriame stresą, tačiau kiek daug? Dėvėdami vívomove HR žinosite kuomet būsite atsipalaidavę, pusiausvyroje ar turėsite ypač įtemptą dieną. Jeigu dienos metu streso Jūsų lygis ženkliai kilstels į viršų, žinosite kad atėjo metas paiimti poilsio petraukėlę ir išvengti nemalonių akimirkų. O naudodamiesi specialių atsipalaidavimo laikmatį, galėsite sumažinti patiriamą stresą giliais kvėpavimo pratimais.

  Aktyvios gyvensenos sekimo asistentas

  Su vívomove HR laikrodžiu ne tik atrodysite puikiai, tačiau taip pat ir jausitės. Išanalizuodamas surinktą širdies ritmo informaciją, jis suteiks pažangią sportinės būklės stebėjimo informaciją, tokią kaip VO2 maksimumo rodiklį ir amžių pagal fizinę būklę - kurį laikui bėgant galėsite sumažinti tik sunkiomis ir reguliariomis treniruotėmis.

  Išmanus ir elegantiškas

  Nuo šiol niekados nepraleisite nė vienos žinutės, dėka išmaniųjų pranešimų funkcijos laikrodžio ekrane, o jūsų sportinių veiklų ir aktyvumo stebėjimo informacija bus automatiškai įkeliama į Garmin Connect™ internetinės bendruomenės sistemą. Net gi galėsite nuotoliniu būdu valdyti savo telefono muzikos grotuvą.

  Move IQ™ technologija

  Su integruota Garmin Move IQ™ technologija įrenginys galės automatiškai pradėti ir sustabdyti vaikščiojimo arba bėgimo veiklos fiksavimą, o vėliau visa išsaugota informacija bus automatiškai išsaugoma Garmin Connect sistemoje, detalesnei veiklos analizei.

 • Jus taip pat gali dominti

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 19999 su PVM