Valiuta:

Išmanusis gyvūnų maisto dubenėlis PETKIT Fresh element 3

 • Išmanusis gyvūnų maisto dubenėlis PETKIT Fresh element 3

  Kodas: P560 3L
  Kaina 20685 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  PETKIT
 • Šis trečiosios kartos PETKIT FRESH ELEMENT 3 išmanusis maisto skirstytojas yra sukurtas remiantis visiškai nauju šėrimo sistemų rinkiniu. Patobulinta sandarinimo struktūra ir novatoriškas rotacinio stalo maisto dubuo dar labiau pagerina bendrą ankstesnės kartos veikimą. Visiškai nauja balso įrašymo ir skambinimo funkcija pakels jūsų maitinimo patirtį su savo mylimuoju mažu draugu į visiškai naują lygį. 

  SPECIFIKACIJOS:

  Besisukantis dubuo, neleidžiantis kauptis maistui
  Naujoji besisukanti dozavimo sistema užtikrina tikslų ir tolygų maisto tiekimą jūsų augintiniui ir sukuria palankesnę augintiniui mitybos aplinką.

  304 nerūdijantis plienas, rūpinkitės savo augintinio sveikata
  Maisto laikymo statinė ir šėrimo dubuo yra pagaminti iš 304 maistinio nerūdijančio plieno. Jis yra patvarus ir puikiai tinka ilgalaikiam šėrimui.

  Įmontuota ličio baterija, nepertraukiamas maitinimas
  Įrengta įmontuota įkraunama ličio baterija užtikrina, kad prietaisas vis tiek išleis maistą kaip įprasta net ir nutrūkus elektros tiekimui.

  Paslėpta maisto išleidimo anga, kad būtų užfiksuotas šviežumas
  Naujai sukurta maisto konservavimo konstrukcija laiku užsifiksuoja po maisto pristatymo ir apsaugo nuo naminių gyvūnėlių netvarkos.

  Balso įrašymo ir skambinimo funkcija
  Pakelkite savo augintinio maitinimą į kitą lygį. Ši visiškai nauja balso įrašymo ir skambučių funkcija leidžia jums geriau bendrauti su savo mylimuoju augintiniu, leidžiant įrašyti savo balsą ir automatiškai paleisti, kai yra maitinimo laikas.

  Įrašymo žurnalas ir skalė
  Galėsite tiksliai įrašyti, kiek jūsų augintinis valgo, tuo pačiu pateikdami statistiką, galite turėti išsamesnį ir tikslesnį šėrimo planą savo labai mėgstamiems augintiniams.

  Išmaniojo telefono valdymas
  Nustatykite maitinimo planą, nuotolinį valdymo pultą, vienu klavišu gausite pranešimus per „PETKIT“ programą.

  Išmanus augintinio šėrimas
  Suplanuokite iki 10 porcijų per dieną. Jis gali paduoti naminių gyvūnėlių ėdalo nuo 5 g iki 200 g. Parinktis FEED NOW leidžia pašerti savo katę ar šunį ne įprastu šėrimo laiku.

  Mažo maisto likučio jutiklis
  Ši naminių gyvūnėlių šerykla automatiškai praneša, kai maisto lieka mažai; taip pat gausite įspėjimą, jei talpykla bus tuščia.  

   
   

   

   

 • Jus taip pat gali dominti