Išmanusis GPS laikrodis vaikams Sponge See (Mėlyna)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 7807299683920
  48 
  59  Sutaupykite 11 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Sponge
  Valdymas
  Liečiamas ekranas
  Pristatymas
  1-2 dienos
 • Sponge See tai GPS laikrodukas vaikams. Tėvai realiu laiku galės stebėti tikslią vaiko lokaciją ir judėjimo kelią, o nustatę būvimo zoną gaus pranešimą kuomet jų vaikas ją paliks (tarkim mokyklą arba žaidimų aikštelę). Laikrodukas veikia kaip telefonas – vaikai galės skambinti tėveliams arba tėvai galės skambinti vaikams. Laikroduko kamera leis tėvams daryti nuotraukas ir taip matyti kokioje aplinkoje randasi jų vaikas. Sponge See turi specialiai vaikams sukurtą – paprastą valdymą, todėl vaikai greitai išmoks naudotis laikroduku, vaikai galės pasirinkti sau patinkančią spalvą (mėlyna ir rožinė).

  LOKACIJA

  • Ši funkcija padės tėveliams žinoti kur yra jų vaikai. Mobilioje aplikacijoje galima matyti ne tik tikslią vaiko būvimo vietą realiu laiku, bet ir jo judėjimo kelią, pasirinkus datą. Nustatę būvimo zoną, iškarto gausite pranešimą į savo mobilųjį įrenginį, kuomet vaikas paliks Jūsų nustatytą jam leistiną būvimo zoną.

  TELEFONAS

  • Sponge See turi SIM kortelės lizdą ir priimti kiekvieno skambučius, taip pat Jūs galėsite įvesti 10 numerių į laikroduko telefonų knygą. Ištikus bėdai vaikas gali nuspausti pagalbos mygtuką. Laikrodukas iškart pradės skambinti vienam po kito, trims Jūsų įvestiems telefono numeriams. Vaikas galės ne tik perskaityti žinutes, bet ir be telefono pagalbos į jas atsakyti. Laikroduke įmontuotas mikrofonas leis išsiųsti balso pranešimą į Jūsų susirašinėjimo langą.

  KAMERA

  • Puiki galimybė net neturint telefono padaryti nuotrauką, kuri išsisaugos laikroduko atmintyje. Visada su savimi ant rankos turėdamas laikroduką, vaikas galės fiksuoti visas įdomias akimirkas. Jūs taip pat mobilios aplikacijos pagalba galėsite padaryti nuotrauką vaikui net nežinant. Taip matysite aplinką, kurioje yra Jūsų vaikas.

  SPALVOS IR DIZAINAS

  • Ryškios, vaikiškos spalvos trauks kiekvieno vaiko akį ir jis tikrai noriai jį užsisegs ant rankos. Laikroduko dizainas tiks ir mergaitei ir berniukui.

  SVARBU! Nepamirškite, kad norėdami naudotis visomis laikrodžio funkcijomis, turite įdėti ir aktyvuoti SIM kortelę.

   

 • Jus taip pat gali dominti

  Išmanusis GPS laikrodis vaikams Gudrutis S15 (Alyvinė)
  Kodas: 4779042590140

  Visame pasaulyje veikiantis vietos nustatymas pagal GPS, LBS ir WiFi

  106 
  119  Sutaupykite 13 
  Išmanusis GPS laikrodis vaikams Gudrutis R9 (Oranžinė)
  Kodas: 4779042590126

  Komplektuojama su gumine apyranke, lengvai keičiama į dirbtinės odos.

  78 
  8999 Sutaupykite 1199
  Išmanusis laikrodis Alcatel Move Time Kids Watch SW10 (Mėlyna)
  Kodas: 4894461410517

  Per 60 sekundžių nustatoma tiksli jusų vaiko buvimo vieta

  125 
  Išmanusis laikrodis Alcatel Move Time Kids Watch SW10 (Oranžinė)
  Kodas: 5025744321360

  Per 60 sekundžių nustatoma tiksli jusų vaiko buvimo vieta

  99