Valiuta:

Išmanioji fizinio aktyvumo stebėjimo apyrankė Sponge Move HR (juoda)

 • Išmanioji fizinio aktyvumo stebėjimo apyrankė Sponge Move HR (juoda)

  Kodas: 7807299683784
  Kaina 2490 su PVM
  3630 Sutaupykite 1140
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Su širdies ritmo matavimo funkcija

  Gamintojas
  Sponge
  Širdies ritmo monitorius
  Yra
  Spalva
  Juoda
  Garantija
  1 metai
 •  

  • Ekranas: OLED, 0,96 colio ekranas
  • Bluetooth 4.0
  • Valdymas: Liečiamas
  • Širdies ritmo monitorius: Integruotas
  • Atsparumas vandeniui: IPX4
  • Įkrovimas: USB
  • Baterija: 75 mAh
  • OS palaikyma:s iOS, Android

  Sponge Move HR- tai naujausias išmaniosios fizinio aktyvumo apyrankės modelis su širdies ritmo matavimo funkcija. Ši apyrankė skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą ir kalorijų skaičių, padeda pasiekti jūsų sportinį tikslą ir rodo Jūsų širdies ritmo grafiką. Apyrankė stebi jūsų miego kokybę ir primena išlikti jums aktyviais. Šios apyrankės ekrane jūs galite skaityti žinutes ir gautus kitus pranešimus iš savo išmaniojo telefono, taip pat atmesti įeinantį skambutį.

  Paprasta naudoti

  Sponge MOVE HR apyrankė rodo laiką be jokio prisilietimo, užtenka tik pasukti riešą. Baterijos veikimo trukmė iki 7 dienų tad apyrankės nereikės dažnai krauti, o kai norėsite tai padaryti, užteks pusvalandžio ir be jokių papildomų laidų krausite tiesiai iš USB laido.

  Atsparumas (IPX4)

  Apyrankė pagaminta iš kokybiškos anti alergiškos medžiagos, kuri apsaugo laikrodį nuo vandens ir prakaito lašų, tad su ja galėsite patogiai sportuoti bet kokiu oru

   

  Jūsų aktyvumas

  Apyrnkė puikiai tiks žmonėms norintiems žinoti ne tik laiką ir datą, bet ir savo fizinį aktyvumą. Galėsite skaičiuoti sudegintų kalorijų kiekį, nueitą atstumą ar padarytus žingsnius. Taip pat apyrankė turi priminimo funkciją, kurią nustačius ji suvibruos primindama, kad jau metas pajudėti.

  Efektyvi treniruotė

  Stebėkite širdies ritmą realiu laiku, optimizuok savo treniruotę pasirinkdamas tinkamą širdies ritmo zoną. Tai padės siekti užsibrėžtų tikslų. Speciali programėlė leis Jums peržiūrėti visos paros pulso dinamiką.

   

   

  Išmanumas

  Sponge MOVE HR palaiko IOS ir Android operacines sistemas. Galėsite atsisiųsti specialią programėlę ir jos pagalba keisti nustatymus, matyti visą aktyvumo istoriją.  Apyrankė susijungia su jūsų mobiliu įrenginiu Bluetooth ryšio pagalba. Gavus sms žinutę ar pranešimą iš facebook, skype ir kitų programų , apyrankė suvibruos ir ekrane galėsite matyti ne tik kas parašė, bet ir perskaityti visą pranešimą. Taip pat matysite skambinančiojo telefono numerį, vardą ir galėsite atmesti skambutį.

   

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 2390 su PVM