Valiuta:

Garmin Fenix 6 Pro Solar Mineral Blue

 • Garmin Fenix 6 Pro Solar Mineral Blue

  Kodas: 010-02410-19
  Kaina 89999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Įkrovimo laidą palikite namie!

  Gamintojas
  Garmin
  Garantija
  2 metai
 • Pažabokite saulės energiją su Garmin Fenix 6 PRO solar. Šis išmanusis laikrodis turi stiklelį „Power Glass™“ su saulės elementu bei pritaikomus maitinimo valdymo režimus. Šio prietaiso veikimo trukmė gali būti skaičiuojama savaitėmis!

  • Gaukite energijos iš saulės, kad ilgesnį kelią galėtumėte įveikti be papildomų įkrovimų.
  • Stebėkite savo organizmą! Pulso monitorius ant riešo1 ir pulsoksimetras2 parodys, kaip iš tikrųjų jaučiatės.
  • Reikia bėgimo tempo nuorodų pagal vietovės reljefą? Išbandykite funkciją „PacePro™“.
  • Leiskitės į bet kokius nuotykius naudodami Europos „TopoActive“ žemėlapius tiesiai ant riešo.
  • Muzika ant riešo – telefonas jūsų nebeapsunkins.
  • Įkrovimo laidą palikite namie. Įkraunama saulės, baterija veiks iki 14 dienų ir dar ilgiau! 

  KOKYBĖ PRASIDEDA NUO PAT DIZAINO
  Šis patvaraus, tačiau įmantraus dizaino laikrodis turi didelį 1,3 colio (3,30 cm) ekraną. Jis išbandytas pagal JAV kariuomenės atsparumo karščiui, smūgiams ir vandeniui standartus.

  KOKYBIŠKIAUSIOS MEDŽIAGOS
  Pasirinkę titano, nerūdijančiojo plieno arba deimanto tipo anglimi (DLC) dengtus apvadus, pritaikykite laikrodį savo gyvenimo būdui.

  SPORTO ŠAKŲ PROGRAMOS
  Naudokite iš anksto paruoštus veiklos profilius, skirtus bėgimui kalnų takais, plaukimui, bėgiojimui, važinėjimui dviračiu, žygiams pėsčiomis, irklavimui, slidinėjimui, golfui, banglenčių sportui, laipiojimui patalpose ir ne tik.

  SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS
  Mėgaudamiesi sniegu visada turėkite svarbią informaciją. Iš anksto įkeltas profilis atskiria slidinėjimą nuo kopimo ir automatiškai rodo kilimui arba nusileidimui reikalingus rodiklius.

  MTB DINAMIKA
  Stebėkite išsamią kiekvieno važiavimo informaciją naudodamiesi kalnų dviračių metrika bei specialiais sudėtingumo bei tolygumo matavimais, kuriais įvertinamas trasos sunkumas. Sužinokite, koks yra jūsų leidimosi sklandumas, ir analizuokite rezultatus, kad kitąkart juos pagerintumėte.

  BANGLENČIŲ SPORTUI SKIRTOS FUNKCIJOS
  Pasiruoškite gaudyti bangas. „„fēnix 6 – Pro Solar Edition““ veikia su „“, sukuriančia kiekvienos bangos, kurią skrodžiate prieš „Surfline®“ kamerą, vaizdo įrašą.

  ANIMUOTOS TRENIRUOTĖS
  Šio laikrodžio ekrane galima žiūrėti lengvai sekamas animacines kardiotreniruotes, jėgos, jogos ir pilateso pratimus. Pasirinkite iš įkeltų animacinių treniruočių arba atsisiųskite daugiau iš mūsų internetinės bendruomenės „“.

  PULSO MONITORIUS ANT RIEŠO
  Gaukite pulso duomenis1 kartu su įspėjimais, jei ramybės būsenoje jūsų pulsas taps per aukštas ar per žemas. Įvertinkite, kaip plaka jūsų širdis visos aktyvios veiklos metu, net po vandeniu.

  ENERGIJOS MONITORIUS „BODY BATTERY™“
  Optimizuokite organizmo energijos atsargas, naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.

  IŠPLĖSTINIS MIEGO STEBĖJIMAS
  Gaukite visą savo lengvo, gilaus ir REM miego stadijų analizę bei pulsoksimetro2 bei kvėpavimo duomenis. Visa tai peržiūrėkite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiami ir jūsų streso balai bei kitos įžvalgos.

  HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS
  Registruokite kasdienį skysčių suvartojimą ir sekite, ar skysčių išgeriate užtektinai. Įjungę automatinį tikslą, pamatysite, kiek išprakaitavote dėl atitinkamos veiklos. Atsižvelgus į šiuos duomenis, tikslas bus atitinkamai pakoreguotas.

  REZULTATŲ METRIKA
  Peržiūrėkite išplėstinę treniruočių metriką, apimančią bėgimo dinamiką, jėgų atgavimo patarimus ir kita1. Sužinokite net pagal šilumą ir aukštį koreguojamą VO2 maksimumo įvertį.

  TECHNOLOGIJA „PACEPRO™“
  Pirmoji tokio pobūdžio funkcija „“ su nustatyto lygio nuorodomis padeda palaikyti tempą bėgant trasomis.

  GOLFO AIKŠTYNAI
  Gaukite prieigą prie spalvinių „CourseView“ žemėlapių ir daugiau nei 41000 golfo aikštynų visame pasaulyje, naudokitės taikymosi ir „PlaysLike Distance“ funkcijomis.

  ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA
  Sužinokite, kaip įvairios nuostatos ir jutikliai veikia laikrodžio bateriją ir, jei reikia, jos veikimo laiką pailginkite.

  ĮKROVIMAS SAULĖS ENERGIJA
  Baterija patalpose gali veikti iki 9 dienų, o naudojant ir saulės energiją bei nustačius išmaniojo laikrodžio režimą3 – iki 10,5 dienos. Įjungus GPS režimą, patalpose baterijos energijos užteks 25 valandoms, o įkraunant saulės energija – 28 valandoms.

  FUNKCIJA „CLIMBPRO“
  Naudokite kopimo planuoklį „“ atsisiųstoms trasoms, kad pamatytumėte realiojo laiko informaciją apie dabartinius ir būsimus kopimus, įskaitant nuolydį, atstumą ir aukščio padidėjimą.

  KELIŲ PALYDOVŲ TINKLŲ PALAIKYMAS
  Naudodamiesi keliomis globaliomis navigacijos palydovų sistemomis (GPS, GLONASS ir „Galileo“) tikslius padėties duomenis turėsite ir tada, kai vien GPS nepakaktų.

  AUKŠTIMATIS, BAROMETRAS IR KOMPASAS
  Kitą savo trasą įveikite su vadinamąja ABC jutikliu trijule: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir triašiu elektroniniu kompasu.

  PULSOKSIMETRO JUTIKLIS
  Aklimatizacijai naujame aukštyje ar miego stebėjimui pulsoksimetro2 jutiklis naudoja šviesos pluoštus, krentančius ant jūsų riešo. Taip jis įvertina, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį.

  AKLIMATIZACIJA
  Šis valdiklis parodo jūsų dabartinį aukštį, aklimatizuotą aukštį, pulsoksimetro2 rodmenis, širdies susitraukimų dažnį1 ir kvėpavimo dažnį, kad galėtumėte matyti, kaip atlaikote dabartinį aukštį.

  KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS
  Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dienos metu, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.

  EKSPEDICIJOS REŽIMAS
  Maršrutus rinkitės plačiau ir toliau. Įjungus ekspedicijos režimą baterijos energija naudojama itin taupiai – GPS veiks ne vieną savaitę.

  EUROPOS „TOPOACTIVE“ IR SLIDINĖJIMO ŽEMĖLAPIAI
  Leiskitės į nuotykius naudodamiesi Europos „TopoActive“ žemėlapiais. Peržiūrėkite 2000 slidinėjimo kurortų iš viso pasaulio trasų pavadinimus ir sunkumo įvertinimus.

  ŽIEDINIŲ MARŠRUTŲ KŪRIMAS
  Įveskite atstumą, kurį norite nukeliauti, ir gaukite siūlomus maršrutus, kuriais grįšite į pradinį tašką. „™“ populiarių maršrutų nustatymas padeda rasti geriausius vietinius kelius.

  NUOSEKLŪS NAVIGACIJOS NURODYMAI
  Laikykitės maršruto ar trasos naudodamiesi nuosekliais nurodymais, kuriais iš anksto pranešama apie artėjantį posūkį.

  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
  Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu

  MUZIKOS PROGRAMOS
  Išsaugokite iki 2000 dainų arba pasiekite transliavimo programas iš paslaugų teikėjų, pavyzdžiui, „Spotify“®, „Deezer“ ir „Amazon Music“, ir klausykite per „Bluetooth®“ ausines.

  „GARMIN PAY“
  Bekontaktis „Garmin Pay“ mokėjimas padės išvengti laukimo prie kasos. Atsiskaitykite su programoje dalyvaujančiais paslaugų teikėjais.

  SAUGOS IR SEKIMO FUNKCIJOS
  Jei jaučiatės nesaugūs arba jei jūsų laikrodis užfiksuoja nelaimingą atsitikimą, pagalbos ir incidento aptikimo funkcijos5 jūsų buvimo vietą siunčia skubios pagalbos kontaktams.

  PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™“
  Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite duomenų laukus ir gaukite programas ir valdiklius iš parduotuvės „“.

  DUOMENYS

  LĘŠIO MEDŽIAGA: Power Glass™
  GRIOVELIO MEDŽIAGA: Nerūdijantis plienas arba deimanto tipo anglimi (DLC) padengtas titanas
  KORPUSAS: Pluoštu sustiprintas polimeras su metaliniu galiniu dangteliu
  SUDERINAMA SU „QUICKFIT™“ LAIKRODŽIO DIRŽELIU: Pridedamas 22 mm dirželis
  DIRŽELIO MEDŽIAGA: Silikonas
  FIZINIS DYDIS: 47 x 47 x 15.1 mm
  SPALVINIS EKRANAS: Taip
  RODYMO DYDIS: 1.3 col., 33.02 mm skersmens
  EKRANO SKIRIAMOJI GEBA: 260 x 260 pikselių
  EKRANO TIPAS: Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, turintis pikselinę atmintį (MIP)
  SVORIS: Plienas: 85 g (tik korpusas: 62 g); Titanas: 72 g (tik korpusas: 48 g)
  BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS: Išmanusis laikrodis: iki 14 dienų / 16 dienos naudojant saulės energiją*; Laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 48 dienų / 80 dienų naudojant saulės energiją*; GPS: iki 36 valandų / 40 valandų naudojant saulės energiją**; GPS ir muzika: iki 10 valandų; Maks. baterijos GPS režimas: iki 72 valandų / 93 naudojant saulės energiją**; Ekspedicijos su GPS veikla: iki 28 dienų / 36 dienų naudojant saulės energiją*.
  PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ: 10 ATM
  ATMINTIS / ISTORIJA: 32 GB
  * Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas visą parą, iš kurių 3 valandas praleisite lauke, esant 50 000 liuksų šviesos intensyvumui
  ** Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas visą parą, iš kurių 3 valandas praleisite lauke, esant 50 000 liuksų šviesos intensyvumui   

 • Jus taip pat gali dominti