Valiuta:

Garmin Fenix 5x Slate Gray

 • Garmin Fenix 5x Slate Gray

  Kodas: 010-01733-01
  Kaina 54999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  „Ultra multisport“ tipo GPS laikrodis atletams ir nuotykių ieškotojams!

  Gamintojas
  Garmin
  Garantija
  2 metai
 • Garmin fēnix 5X  – tai „ultra multisport“ tipo GPS laikrodis atletams ir nuotykių ieškotojams. Tai yra pirmasis fēnix serijos laikrodis, kuris turi spalvotą Europos rekreacinį žemėlapį navigacijai, tad naujas vietas galėsite pasiekti garantuoti, kad rasite kelią atgal. Taip pat gausite naudingų funkcijų treniruotėms: Elevate™ riešinį pulsometrą, paruoštus sporto profilius ir pažangias treniruočių metrikas, kurios padės treniruotis efektyviau. Išmanieji pranešimai1 padės palaikyti ryšį su pasauliu, o greitai nuimamais QuickFit™ dirželiais galėsite akimirksniu pakeisti įvaizdį be jokių papildomų įrankių. 

  Ryškus dizainas, stulbinantis funkcionalumas
  fēnix 5X Sapphire yra aukščiausios klasės 51 mm dydžio laikrodis su pačiomis pažangiausiomis treniruočių ir navigavimo savybėmis. fēnix 5X yra tvirto dizaino ir pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų: nerūdijančiojo plieno EXO tipo anteną ir kalto plieno nugarėlę, taip užtikrinant geriausią funkcionalumą bet kokiomis sąlygomis (atsparus vandeniui net iki 100 metrų). fēnix 5X Sapphire atitiks jūsų estetikos ir funkcionalumo ambicijas. 

  Spalvoti ir detalūs Europos žemėlapiai
  Nesvarbu, ar esate mieste, ar laukinėje gamtoje, nes fēnix 5X laikrodyje integruoti žemėlapiai ir navigacinės savybės padės orientuotis ir užtikrins, kad keliaujate reikiama kryptimi.

  • fēnix 5X turi įkeltus spalvotus Europos topografinius žemėlapius, jie pritaikyti taip, kad svarbiausią informaciją pamatytumėte vienu žvilgsniu
  • Funkcija Round-trip parinks geriausius maršrutus dviratininkams ir bėgikams pagal pasirinktą atstumą
  • Lengvai suprantami navigaciniai nurodymai apie artimiausius posūkius – laikrodžio ekrane
  • Žemėlapio režimas Around Me supaprastintai parodys netoliese esančias vietas, dėl to galėsite greičiau, paprasčiau ir saugiau keliauti po nepažįstamas vietoves
  • Matykite jums svarbią informaciją pačiame žemėlapyje, tad judant nebereikės keisti duomenų laukelių
  • Su funkcija GroupTrack4 galėsite matyti savo bičiulius, kai juos pamesite iš akiračio, pavyzdžiui, slidinėdami kalnuose. Naudojant funkciją LiveTrack artimieji galės sekti jūsų nuotykius realiuoju laiku 

  Nuostabus ryškumas
  Nuolat veikiantis didelės raiškos spalvotas Garmin Chroma Display™ ekranas bus ryškus bet kuriuo metu. fēnix 5X 1,2 in dydžio ekrane naudojama transflektyvi technologija, kuri atspindi ir skleidžia šviesą tuo pačiu metu, dėl to laikrodžio ekranas stiprioje saulės šviesoje tampa dar ryškesnis.

  Integruotas riešinis pulsometras
  Kad turėtumėte visišką laisvę, visi fēnix 5X serijos laikrodžiai turi Elevate™ riešinį pulsometrą, kuriuo galėsite stebėti savo pulsą be širdies ritmo matavimo diržo. Dėl visiškai naujo integruoto Elevate jutiklio galėsite tiesiog nuo riešo stebėti savo pulsą, kontroliuoti treniruočių intensyvumą ir fiksuoti bendrą dienos aktyvumą kartu su 24/7 pulso stebėjimo informacija bei matyti tikslesnę visos dienos sudegintų kalorijų informaciją.

  Keiskite įvaizdį greitai nuimamais dirželiais
  Išsirinkite greitai nuimamą QuickFit dirželį iš aukščiausios kokybės odos, metalo ar silikono ir akimirksniu pakeiskite įvaizdį. Visam tam nereikia jokių papildomų įrankių, tiesiog ištraukite, įspauskite ir viskas.

  Viskas, ką turite žinoti apie savo treniruotes
  Jūsų tikslas nuolat stiprėti ir tobulėti priverčia dirbti dar sunkiau ir ilgiau. fēnix 5X turi naująją treniruočių informacijos skiltį, kurioje visą informaciją matysite vienoje vietoje. Dėl to galėsite geriau stebėti savo sportinę būklę ir efektyviau treniruotis.

  • Treniruočių produktyvumas: parodys, kaip efektyviai treniruojatės, pateiks informaciją, ar treniruotės buvo produktyvios ir ar daroma pažanga.
  • VO2 maksimumo nustatymas: apdorojant bėgimo ar dviračių sporto duomenis yra nustatomas maksimalus įsisavinamo deguonies kiekis per minutę, taip nurodant bendrą sportinę būklę.
  • Treniruočių intensyvumas: parodys, ar treniruotės buvo intensyvios, ir pateiks bendrą savaitinį treniruočių intensyvumo įvertinimą.
  • Priminimas apie poilsį: pateiks rekomenduojamą poilsio laiką, pasibaigus kiekvienai treniruotei.

  Pakelkite savo bėgimą į kitą lygį
  Nuo šiol galėsite pasiekti dar daugiau sekdami Garmin bėgimo informaciją. Naudodami treniruočių funkcijas matysite dar detalesnius fiziologinius duomenis ir pažangią bėgimo dinamikos informaciją1, kuri gali padėti tobulinti bėgimo techniką ir pakelti bendrą sportinę būklę. Be šių duomenų, matysite sportinės formos įvertinimą, kuri palygina jūsų esamą formą su vidutine, žingsnių dažnį ir jų ilgį. Kiekvieną treniruotę galėsite paversti nauju iššūkiu, varžytis su kitais atletais nusistatydami tiesioginius Strava segmentus, ir gausite įspėjimus, kai segmentai prasidės ir pasibaigs. Taip pat galėsite peržiūrėti geriausius rezultatus ir esamą rezultatą palyginti su asmeniniu rekordu. Kitos pažangios savybės padės nustatyti funkcinės galios ribą (FTP) ir laktato slenkstį, geriau įvertinti savo sportinę būklę važinėjant dviračiu ar bėgiojant, o varžybų laiko prognozavimo funkcija netgi nustatys geriausią finišo pasiekimo laiką bėgant 5 km, 10 km, pusę maratono ar maratoną pagal jūsų VO2 maksimumo rodiklį. Naujoji funkcija „Treniruočių efektas 2.0“ po kiekvienos treniruotės pateiks aerobinį ir anaerobinį įvertinimą, tad galėsite geriau suprasti, kad sunkios, intensyvios treniruotės tikrai atsiperka.

  Bėkite aukštyn
  fēnix 5X siūlo paruoštų sporto profilių, skirtų bėgiojantiems gamtoje. Automatinė kopimo ir bėgimo funkcija užtikrins, kad nepaisant to, kur bėgiojate, turėsite svarbiausią informaciją. Bėgant lygumomis bus sekamas tempas ir atstumas, o pradėjus kopti bus automatiškai fiksuojama bendra pakilimo informacija ir vertikalusis greitis. Tikriems maratonininkams fēnix 5X turi specialų giroskopu paremtą režimą UltraTrac®, kuriuo bėgimą galėsite sekti net iki 50 val.

  Tikras multisport talentas
  Bet kokiam multisportininkui fēnix 5X yra tobulas partneris. Naudokite paruoštus plaukimo, bėgimo, triatlono sporto profilius ar susikurkite savo, kuris atitiktų jūsų treniruočių ir varžybų poreikius. Lengvai ir greitai pakeiskite sportines veiklas tiesiog spustelėję mygtuką, taip pat fiksuokite poilsio laiką.

  Laikrodis visoms sporto šakoms
  Be bėgimo funkcijų, laikrodis fēnix 5X siūlo dviračių, plaukimo, slidinėjimo, golfo, irklenčių ir irklavimo sporto profilius. Dviračių sporto profilyje fēnix 5X rodo greitį, atstumą ir visas dviračių sporto dinamikos savybes, susiejus su palaikomu galios matuokliu. fēnix 5X taip gali būti susiejamas su saugumą didinančia Varia™ įrenginių serija dviratininkams. Plaukikams įrenginys seks nuplauktą atstumą, grybšnių kiekį ir ne tik. O pasirinkę fēnix 5X Performer Bundle rinkinį su komplekte esančiu HRM-Tri širdies ritmo matavimo diržu fiksuosite širdies ritmo informaciją net ir plaukimo treniruotėse. Kalnų slidžių ir snieglenčių profilyje matysite greitį, atstumą, vertikalųjį nusileidimą ir automatiškai fiksuojamą nusileidimų skaičių, visa tai tiesiog spustelėjus mygtuką. Irklavimo sporto profilyje matysite yrių kiekį, jų tempą ir netgi vienu yriu nuplauktą atstumą. Golfo profilyje galėsite matyti atstumą iki lauko pradžios, pabaigos ir vidurio, o papildomų laukelių galėsite atsisiųsti iš sistemos Garmin Connect. Taip pat galėsite fiksuoti kitus duomenis („fairways hit“ ir kt.), matyti lauko vaizdą, automatiškai fiksuoti smūgius ir matuoti atstumą.

  Keliaukite gamtoje savais keliais
  Kiekvienas fēnix 5X laikrodis ves saugiai pramintais ir dar nežinomais takais, naudodamas GPS ir GLONASS palydovinį signalą, pažangius integruotus jutiklius ir kitus tokius Garmin navigacinius sprendimus kaip TracBack™, kuris parves jus atgal tuo pačiu keliu, kaip ir atkeliavote. O kad turėtumėte pačią tiksliausią informaciją, įrenginys nuolat automatiškai sukalibruoja integruotus jutiklius naudodamas GPS signalą. Integruotas aukštimatis parodys aukščio informaciją, tai padės įrenginiui tiksliai nustatyti pakilimo ir nusileidimo aukščio informaciją, o termometras ir barometras gali būti naudojami oro sąlygų pokyčiams numatyti pagal trumpalaikius oro slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas padės tiksliai orientuotis net ir stovint vietoje.

  Tiek daug būdų palaikyti ryšį
  Visi fēnix 5X serijos laikrodžiai gali rodyti išmaniuosius pranešimus, kai susieti su palaikomu išmaniuoju įrenginiu. Matykite naujus el. laiškus, SMS žinutes ar kitus įspėjimus tiesiog savo laikrodžio ekrane. Kita fēnix 5X laikrodžio funkcija yra GroupTrack4 – įsidiegę nemokamą mobiliąją programą Garmin Connect™ Mobile galėsite matyti savo bičiulius ir jie galės matyti jus savo Garmin įrenginyje. Kitos ryšį palaikančios savybės yra automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect, funkcija LiveTrack ir dalinimasis socialiniuose tinkluose.

  Pasirenkamos laikrodžio programėlės ir dizainas
  fēnix 5X galite pritaikyti būtent savo norams su nemokamomis Connect IQ programėlėmis. Pakeiskite laikrodžio ciferblato dizainą, pridėkite papildomų duomenų laukelių ar naujų programėlių sportui ar informacijai peržiūrėti.

  Garmin nuolat dirba su žinomiausiomis pasaulio kompanijomis ir programuotojais, kad stipri jų partnerystė fēnix serijos laikrodžiams suteiktų dar daugiau vertės. Tokie vardai kaip Uber, Strava, AccuWeather ir daugelis kitų siūlo atsisiųsti jų programėles, kuriomis laikrodį fēnix 5 galėsite pritaikyti prie savo stiliaus.

  Asmenybė – ant jūsų riešo
  Atsisiųskite nemokamą programėlę Garmin Face It™ ir sukurkite naujo dizaino ciferblatą tiesiog su telefone esančia nuotrauka. Atsisiųskite programėlę, iš savo albumo pasirinkite nuotrauką, parinkite pageidaujamą laikrodžio stilių ir nustatykite ją kaip savo laikrodžio ciferblatą. Galbūt tai kvapą gniaužantis vaizdas iš kelionės ar augintinio nuotrauka – su Garmin galėsite savo laikrodžiui suteikti savą asmenybę.    

 • Jus taip pat gali dominti