Valiuta:

Garmin Fenix 5 Plus Sapphire Solar Flare Orange

 • Garmin Fenix 5 Plus Sapphire Solar Flare Orange

  Kodas: 010-01988-05
  Kaina 84999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  GPS laikrodis multisportui su Pulse Ox, žemėlapiais ir muzikos grotuvu
    

  Gamintojas
  Garmin
  Spalva
  Geltona
  Garantija
  2 metai
 • Garmin Fenix 5x Plus - GPS laikrodis multisportui su Pulse Ox, žemėlapiais ir muzikos grotuvu. FENIX 5 Plus serijos laikrodžiai sukurti sportininkams ir keliaujantiems nuotykių ieškotojams, kurie galės vienu metu orientuotis žemėlapių pagalba ir kartu klausytis muzikos belaidėmis ausinėmis. Šie patvarūs laikrodžiai nurodys kaip nukeliauti iki pasirinkto taško spalvotame žemėlapyje, taip pat turi riešinį pulsometrą, galimybę įsikelti į įrenginio grotuvą iki 500 dainų ir bekontakčio atsiskaitymo galimybę  

  • GPS laikrodis su daugybe sportinių režimų, riešiniu pulsometru ir spalvotais TOPO žemėlapiais su Trendline™ populiariaisiais mašrutais
  • Patvarus korpusas ir safyriniais kristalais sutvirtintas įbrėžimams atsparus ekranas
  • Riešinis Pulse Ox aklimatizacijos jutiklis teiks informaciją apie jūsų deguonies kiekį kraujyje, tai naudinga informacija kopiant į aukštumas
  • Į savo laikrodį atsisiųskite iki 500 dainų ir sujunkite su Bluetooth® ausinėmis (parduodama atskirai) muzikos klausymui, kuriam telefonas nereikalingas
  • Palaikomas Garmin Pay™ Ready* bekontakčio atsiskaitymo metodas kuris suteikia galimybę mokėjimus atlikti patogiai laikrodžio pagalba, todėl pinigus ir korteles galima palikti namuose
  • Integruoti GPS, GLONASS ir Galileo imtuvai, 3-ašių kompasas, barometras, aukštimatis ir giroskopas
  • Baterijos veikimo laikas: iki 20 dienų išmaniuoju režimu, iki 13 valandų GPS režimu klausantis muzikos  

  Jūsų kelias į sėkmę
  Nesvarbu ar esate mieste ar miške, visi Fenix 5 Plus serijos laikrodžiai rodys maršrutą integruotų žemėlapių ir navigacijos funkcijų pagalba. Bėgikų ir dviratininkų patogumui laikrodyje integruoti Trendline™ populiarieji maršrutai, kurie sudaryti naudojant milijardus įveiktų vartotojų kilometrų patalpintų Garmin Connect™ programėlėje. 

  Į kalnus kopkite su pasitikėjimu
  Kopiant į aukštumas Fenix 5X Plus turi naudingas papildomas funkcijas. ClimbPro duomenų laukelyje pateikiama informacija apie dabartinį ir artėjantį kopimus. Stėbėkite informaciją apie paaukštėjimus ir atstumus kiek dar liko keliauti. Intensyvaus kopimo metu integruotas Pulse Ox aklimatizacijos jutiklis nustatys hemoglobino absorbciją kraujyje, todėl galėsite stebėti kaip deguonies kiekis kraujyje kinta dideliuose aukščiuose. 

  Pažangi navigavimo sistema
  Kiekvienas Fēnix 5 Plus serijos laikodis palaiko GPS, GLONASS ir Galileo palydovinius signalus, kad ekstremaliose vietovėse galėtumėte tiksliau sekti savo buvimo vietą. Taip pat šios serijos laikodžiai turi integruotus ABC jutiklius (altimetras, barometras ir kompasas). Aukštimatis informuos apie pakilimus ir nuolydžius, o kompasas tiksliai nurodys kryptį net jeigu judėsite. 

  Pažangi treniruočių dinamikos informacija
  Visi fēnix 5 Plus serijos laikrodžiai siūlo išsamius treniruočių įvertinimų duomenis kad galėtumėte stebėti savo formą ir našūmą. Stebėkite fiziologinius duomenis ir bėgimo dinamikos infomaciją, kad galėtumėte tiksliai įvertinti pažangą ir savo formą. Treniruočių įvertinimai parodys ar treniruotės buvo efektyvios, o galbūt būsite persistengę. Specialūs iš anksto integruoti sportiniai režimai yra skirti plaukimui, bėgimui, važiavimui dviračiu, slidinėjimui, irklavimui, golfui ir daugiau. Yra galimybė sportinę veiklą susikurti rankiniu būdu. Papildomai motyvacijai yra galimybė atsisiųsti treniruočių planus Garmin Connect programėlėje. 

  Integruotas riešinis pulsometras
  Kad turėtumėte visišką laisvę, visi fēnix 5 plus serijos laikrodžiai turi Elevate™ riešinį pulsometrą, kuriuo galėsite stebėti savo pulsą be širdies ritmo matavimo diržo. O Elevate jutiklio dėka galėsite tiesiog nuo riešo stebėti savo pulsą, kontroliuoti treniruočių intensyvumą ir fiksuoti bendrą dienos aktyvumą kartu su 24/7 pulso stebėjimo informacija bei matyti tikslesnę visos dienos sudegintų kalorijų informaciją.  

  Muzika sporto ir kelionių metu
  Su muzikos atmintine talpinančia iki 500 dainų, kuri integruota pačiame laikrodyje, pasiduokite ritmui kuris jus lydės kasdienėse treniruotėse ir padės tobulėti. Perkelkite muziką iš kompiuterio į savo laikrodį labai paprastai ir susikurkite grojaraštį lengvam ir patogiam muzikos klausymuisi su Bluetooth ausinėmis (parduodama atskirai). Dabar tikrai galite palikti telefoną namuose kai einate bėgioti, nes muzika kuri padės judėti yra čia ant jūsų riešo. Jei esate užsiprenumeravę Deezer ar naudojate Spotify, tuomet galite sinchronizuoti kruopščiai atrinktus grojaraščius į savo laikrodį. 

  Piniginę palikite namuose
  Nuolat skubate? Jauskitės laisvai palikdami piniginę ir telefoną namuose. Fenix 5 Plus serijos laikrodžiai suteikia Garmin Pay Ready bekontakčio mokėjimo galimybę*, kuri leidžia atsiskaityti už pirkinius su savo laikrodžiu. Naudokite šią funkciją visur kur veikia bekontakčio atsiskaitymo kortele galimybė. Galbūt sportuodami užsinorėsite butelio vandens, o galbūt užkandžio? — mokėkite paprastai ir judėkite toliau. 

  Palaikykite ryšį
  Visi fēnix 5 Plus serijos laikrodžiai gali rodyti išmaniuosius pranešimus, kai susieti su palaikomu išmaniuoju įrenginiu. Matykite naujus el. laiškus, SMS žinutes ar kitus įspėjimus tiesiog savo laikrodžio ekrane. Taip pat GroupTrack funkcijos dėka, įsidiegę nemokamą mobiliąją programą Garmin Connect™ Mobile galėsite matyti savo bičiulius ir jie galės matyti jus savo Garmin įrenginyje. Kitos ryšį palaikančios savybės yra automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect, funkcija LiveTrack ir dalinimasis socialiniuose tinkluose.  

  Aukščiausios kokybės medžiagos
  Fenix 5 serijos laikrodžiai yra ypatingai tvirti, sukurti įvairioms veikloms ir pagaminti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Šie laikrodžiai galimi kelių pasirinkimų, pvz:. nerūdijančio plieno korpusu ar titaniniu korpusu, bei yra galimybė pasirinkti safyrinį subraižymams atsparų ekraną. Šie laikrodžiai taip pat turi didelės raiškos, spalvotą Chroma Display™ ekraną ir yra atsparūs vandeniui 10 ATM (100 metrų gylio). 

  Keiskite įvaizdį greitai nuimamais dirželiais
  Išsirinkite greitai nuimamą QuickFit dirželį iš aukščiausios kokybės odos, metalo ar silikono ir akimirksniu pakeiskite įvaizdį. Visam tam nereikia jokių papildomų įrankių, tiesiog ištraukite, įspauskite ir viskas. 

  Bėgimo galia
  Stebėkite jėgos duomenis savo treniruočių metu, atsisiunčiant Running Power programėlę iš Connect IQ store į savo išmanujį telefoną. Running Power programėlė suteiks papildomus bėgimo duomenis tokius kaip — tempas, vertikalusis svyravimas, kad būtų galima nustatyti, kiek sunaudojate energijos. Kai žinosite kiek energijos sunaudojate, galėsite tiksliau pasirinkti savo bėgimo tempą, tai jums padės apsisaugoti nuo pervargimo ankščiau laiko. Jeigu turite širdies ritmo diržus nuo krūtinės, tokius kaip HRM-Run™, HRM-Tri™, tuomet susiejus širdies ritmo diržą su Fenix 5 Plus, informaciją apie bėgimo galią galėsite matyti nenaudojant programėlės. 

  Techninės savybės
  Ekrano dydis: 1.2" (30,4 mm) skersmuo
  Ekrano raiška: 240 x 240 taškai
  Svoris: 96 g
  Baterija: Įkraunama ličio jonų baterija
  Atsparumas vandeniui: 10 ATM
  GPS: Taip
  GPS + GLONASS: Taip
  Galileo: Taip
  Pulse Ox: Taip
  Jautrus imtuvas: Taip 

  Funkcijos
  Širdies ritmo duomenys: Taip (kartu su optiniu širdies ritmo matavimo įrenginiu ant riešo)
  Kalorijų skaičiavimas pagal širdies ritmo duomenis: Taip
  Barometrinis aukštimatis: Taip
  3 ašių elektroninis kompasas: Taip
  Giroskopas: Taip
  Integruotas termometras: Taip
  Akcelerometras: Taip
  Greitas sporto šakos keitimas: Taip
  Treniruotės kūrimas (treniruotės su pasirinktinais etapais ir perspėjimo zonomis): Taip
  Fiziologiniai duomenys: Taip
  VO2 maksimumo nustatymas: Taip
  Treniruočių efektas: Taip
  Intervalinė treniruotė: Taip
  ANT+ jutiklių sąsaja: Taip
  Dviračio greičio / pedalažo jutikliai: Taip (galimybė susieti su papildomai įsigyjamu dviračio greičio / pedalažo jutikliu)
  Suderinamumas su ANT+ mynimo jėgos jutikliais: Taip
  Duomenų peržiūra: Taip
  Plaukimo metrika (yrių / grybšnių tipas, skaičius, baseino ilgis): Taip
  Atstumas / ratų skaičius: Taip
  Funkcija Drills: Taip
  SWOLF (plaukimo efektyvumas): Taip
  Tempas: Taip
  Bluetooth sąsaja: Taip
  Wi-Fi sąsaja: Taip
  Konfigūruojamas ekranas: Taip
  Automatinis duomenų laukelių keitimas ekrane treniruotės metu: Taip
  Auto Lap® (automatinis rato žymėjimas): Taip
  Auto Pause® (laikmačio sustabdymas sustojus): Taip
  Virtual Partner® (treniruotė su virtualiu partneriu): Taip
  Move IQ™ (automatinis veiklos atpažinimas): Taip
  Amžius pagal fitnesą: Taip
  Žingsniamatis: Taip
  Aktyvumo juosta (primena pajudėti nieko neveikiant): Taip
  Miego sekimas: Taip
  Atsparus smūgiams: Taip
  Sportinis laikrodis: Taip
  Garmin Connect™ suderinamumas (interneto svetainė duomenims peržiūrėti ir analizuoti): Taip
  Programos Garmin Connect Mobile palaikymas: Taip
  Tiesioginiai Strava segmentai: Taip
  Golfo lauko peržiūra: Taip
  Golfo lauko vaizdas: Taip
  Smūgio atstumo skaičiavimas: Taip
  Golfo statistika (smūgių skaičius, pataikymai, vidutinis atstumas): Taip
  Atstumo iki tikslo golfo lauke nustatymas: Taip
  Rankinis golfo lauko duobučių įvedimas: Taip
  Rekordų išsaugojimas: Taip
  Galimybė peržiūrėti duomenis kompiuteryje: Taip

  Papildoma informacija
  Connect IQ suderinamumas (papildomos programos, duomenų laukeliai, ciferblatai, valdikliai): Taip
  Face-It palaikymas: Taip
  Garmin Pay™: Taip
  Tekstinis skambučio atsakymas/atmetimas su tekstu (tik "Android ™"): Taip
  Muzikos talpykla: Taip
  Muzikos grotuvo valdymas išmaniajame telefone: Taip
  Muzikos grotuvas laikrodyje: Taip
  Rasti telefoną: Taip
  Rasti laikrodį: Taip
  Nuotolinis VIRB veiksmo kamerų valdymas: Taip
  TrueUp (veiklos duomenų perkėlimas į kitą įrenginį): Taip
  Pranešimai iš išmaniojo telefono: Taip
  Galimybė perduoti širdies ritmo informaciją į kitą įrenginį: Taip
  Sudegintos kalorijos: Taip 

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 69999 su PVM
  Kaina 54900 su PVM
  Kaina 74999 su PVM
  Kaina 2852 su PVM