Valiuta:

Dulkių siurblys-robotas Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI

 • Kraunamos nuotraukos

  Dulkių siurblys-robotas Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI

  Kodas: DEEBOT_OZMO_T8_AIVI
  Kaina 53993 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  Siurbiantis ir plaunantis dulkių siurblys – robotas.

  Gamintojas
  Ecovacs
 • Dirbtinio intelekto valdomas, siurbiantis ir plaunantis dulkių siurblys – robotas Deebot Ozmo T8 AIVI su vaizdo stebėjimo funkcija pavers įgrisusį namų tvarkymą maloniu užsiėmimu. 

  Gaminio savybės
  Ilgis: 353 mm
  Plotis: 353 mm
  Aukštis: 94 mm
  Svoris: 2.9 kg
  Akumuliatoriaus tipas: Li-Ion
  Akumuliatoriaus talpa: 5200 mAh
  Įkrovos laikas: 390 min
  Veikimo laikas įkrovus: 180 min
  Dulkių rinktuvo talpa: 0.4 l
  Maksimalus slenksčio aukštis: 20 mm
  Laiptų jutiklis: Ne
  Triukšmo lygis: 67 dB
  Filtras: High Efficiency
  Navigacija su patalpų žemėlapiu: Taip
  Automatinis grįžimas: Taip
  Papildoma informacija: AIVI technologija 

  Siurbkite ir plaukite pažangiai

  Deebot Ozmo T8 AIVI turi 40 W galios elektrinį variklį bei trisluoksnį HEPA filtrą, sulaikantį atgal į aplinką galinčias patekti dulkes ar alergenus, tad išpučiamas oras yra itin švarus ir išvalytas. Nešvarumai yra surenkami į permatomą 0.42 litrų dydžio dulkių surinkimo talpą, kurią po valymo galima paprastai ištuštinti. Išmanusis dulkių siurblys turi 3 siurbimo režimus bei veikia pakankamai tyliai – jo triukšmingumas yra tik 60 dB. Deebot Ozmo T8 AIVI taip pat gali ir plauti grindis – tam jis turi 240 ml talpos išimamą vandens bakelį. Elektriniame vandens siurbliuke OZMO™ Pro technologijos dėka yra palaikomas pastovus vandens spaudimas šluostės drėkinimui, tad grindys visur plaunamos vienodai gerai. Be to, šis inovatyvus sprendimas leidžia siurbti ir plauti tuo pačiu metu – tad robotas lengviau išvalys ir pridžiūvusius ar sunkiai pašalinamus nešvarumus. Deebot Ozmo T8 AIVI siurbimo ir plovimo darbus atlieka zigzago formos maršrutu, tad visa erdvė yra valoma kruopščiai ir nuosekliai.

  Išmanesniam valymui – AIVI™ kliūčių aptikimo sistema ir TrueMapping™ technologija

  Robote yra įdiegta dirbtiniu intelektu paremta AIVI™ kliūčių aptikimo sistema, leidžianti atpažinti ir įsiminti aplinkui esančius objektus. Šis sprendimas 60 % sumažina galimybę, kad robotas dirbdamas kažkur įstrigs ar užklius (lyginant su ankstesniais Ecovacs modeliais). Dulkių siurblys taip pat gali perlipti iki 2 cm aukščio kliūtis, tad jis lengvai įveiks slenksčius ar kitus barjerus. Deebot Ozmo T8 AIVI robotas aplinkos stebėjimui bei nuskaitymui naudoja TrueMapping™ technologiją su DToF lazerine navigacija. Ši pažangi sistema ne tik padeda robotui aptikti objektus iki 10 m atstumu, bet ir leidžia greitai perprasti kambarių išplanavimą bei valyti kiekvieną zoną optimaliai ir efektyviai.

  Patogiai valdomas telefonu ir balsu

  Deebot Ozmo T8 AIVI yra valdomas naudojant „iOS“ ir „Android“ operacinėms sistemoms pritaikytą Ecovacs Home mobiliąją aplikaciją. Joje galite ne tik peržiūrėti valymo istoriją, bet ir nurodyti jam, kaip turi būti siurbiama ir plaunama bei pažymėti virtualias ribas, „no-mop“ ir „no-go“ zonas. Taip pat aplikacijoje galima įjungti „Multi Floor Map“ funkciją ir sukurti atskirus skaitmeninius kiekvieno Jūsų namų aukšto žemėlapius. Deebot Ozmo T8 AIVI taip pat galima valdyti balsu naudojant Amazon Alexa arba Google Assistant.

  Saugesniems namams – On-demand-Live Videostream funkcija

  Deebot Ozmo T8 AIVI robotas turi ir aplinkos vaizdo stebėjimo realiu laiku galimybę. Norint naudotis šiuo funkcionalumu tereikia išmaniajame telefone atsidaryti Ecovacs Home programėlę ir pasirinkti Video Manager skiltį. Tad galėsite greitai pasitikrinti, ar netyčia nepalikote kokio nors įjungto prietaiso ir, ar Jūsų namuose viskas tvarkoje. Be to, On-demand-Live Videostream funkcija leis ne tik matyti, ką veikia Jūsų mylimas augintinis, bet ir pabendrauti su juo, nes robotas gali transliuoti įrašytas žinutes.

  Talpus greitai įkraunamas akumuliatorius

  Dulkių siurblys – robotas Deebot Ozmo T8 AIVI automatiškai grįžta į įkrovimo stotelę, kai baterija ima išsikrauti. Jo 5200 mAh talpos akumuliatoriaus įkrovimas užtrunka apie 6.5 val. ir vienos įkrovos pakanka 3 val. darbo.  

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 25991 su PVM
  Kaina 17279 su PVM
  Kaina 51419 su PVM
  Kaina 279  su PVM