Valiuta:

Vaizdo registratorius Garmin Dash Cam Mini

 • Vaizdo registratorius Garmin Dash Cam Mini

  Kodas: 010-02062-10
  Kaina 12999 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Pristatysime per 2-3 darbo dienas!

  Prekės pristatymas gali užtrukti ilgiau (4-14 d.d.), kadangi šiuo metu jos neturime sandėlyje.

  Į krepšelį 

  TURIME VIETOJE, GREITAS PRISTATYMAS!

  Gamintojas
  Garmin
 • Automobilio raktelio dydžio prietaisų skydelio kamera praktiškai nepastebima ant priekinio stiklo. 140 laipsnių plataus kampo objektyvas fiksuoja ryškią 1080p HD filmuotą medžiagą. Automatiškai įrašo ir išsaugo įvykių vaizdo įrašus. Integruotas Wi-Fi® ryšys įkelia išsaugotą filmuotą medžiagą į suderinamą išmanųjį telefoną, kuriame veikia Garmin Drive™ programa. Dash Cam Auto Sync leidžia valdyti ir atkurti filmuotą medžiagą iš iki keturių kamerų programėlėje Garmin Drive. Reikalinga 8 GB „microSD™“ kortelė, 10 klasės arba aukštesnė (nepridedama).

  MAŽA, PATIKIMA FOTOKAMERA AUTOMATIŠKAI ĮRAŠO ATVEJUS
  Automobilio raktelio dydžio Garmin Dash Cam Mini yra pakankamai mažas, kad būtų galima diskretiškai pritvirtinti už galinio vaizdo veidrodėlio1. Tada tiesiog prijunkite jį ir leiskite jam atlikti savo darbą.

  CRISP HD VIDEO
  Su 1080p HD vaizdo įrašu, kuriame įrašomas aiškus vaizdo įrašas ir platus 140 laipsnių matymo laukas, visada turėsite liudininką atsitikus eismo įvykiui.

  AUTOMATINIS ĮRAŠYMAS
  Prijungus prie transporto priemonės maitinimo šaltinio, kamera nuolat įrašinėja, todėl galite tiesiog ją nustatyti ir pamiršti.

  ĮVYKIŲ NUSTATYMAS
  Kai aptinkamas incidentas, ši kamera automatiškai išsaugo filmuotą medžiagą prieš pat įvykį, jo metu ir po jo.

  STABDYMO STEBĖJIMO REŽIMAS
  Automatiškai įrašykite judesį priešais ir viduje transporto priemonės, kai ji pastatyta ir išjungta (gali prireikti laido; parduodamas atskirai).

  PERŽIŪRĖKITE IR DALINTIS VIDEO
  Integruotas Wi-Fi® ryšys ir BLUETOOTH® technologija leidžia įkelti išsaugotą filmuotą medžiagą į suderinamą išmanųjį telefoną, kuriame veikia Garmin Drive programa, kad galėtumėte lengvai peržiūrėti, redaguoti ir bendrinti vaizdo įrašus.

  DASH CAM AUTOMATINIS SYNC
  Garmin Drive programa gali valdyti ir atkurti sinchronizuotus vaizdo įrašus iš iki 4 prietaisų skydelio kamerų (parduodamų atskirai), pritvirtintų prie jūsų transporto priemonės šonų, kad būtų galima užfiksuoti filmuotą medžiagą iš kelių taškų. 

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 21490 su PVM
  Kaina 17080 su PVM
  Kaina 23380 su PVM
  Kaina 18710 su PVM